YTB Öğrencileri ile TRT’ye misafir olduk

YTB Öğrencileri ile TRT’ye misafir olduk

Uluslararası Öğrenci Akademisi kapsamında YTB öğrencilerimiz ile bugün TRT Radyo’ya konuk olduk. Birlikte çok keyifli zaman geçirdik. Ev sahipliği yapan nazik TRT radyo çalışanlarına ve bize eşlik edip günümüzü şenlendirdikleri için YTB öğrencilerimize çok teşekkür ediyoruz. 

Bu güzel değerleri bizlere tanıtan ve sevdiren, kaval ve sipsi sanatçısı Sayın Ferhat ERDEM’e; Ankara Radyosu vurmalı çalgılar/bendir sanatçısı Sayın Suat KUŞ’a; zurna sanatçısı Sayın Hüseyin GEÇER’e; kabak kemane sanatçısı Sayın Aslan AKYOL’a; bağlama/mızraklı saz sanatçısı Sayın Emin SANCAK’a ve bizlere kapılarını açan TRT Radyo müdürü Dr. Merdan GÜVEN’e çok teşekkür ederiz.

Uluslararası Öğrenci Akademisi kapsamında Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığı ile yapmış olduğumuz TRT Radyo programı sonrası öğrencilerimizle keyifli bir akşam yemeğinde Ciğerci Hamza’nın leziz sofrasında bir aradaydık. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ederiz. Enerji dolu öğrencilerimizle, eşsiz türk kültüründen yemekler eşliğinde harika zaman geçirdik. 

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi rektör yardımcımız Sayın Prof. Dr. Ali DANIŞMAN hocamıza katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Sayın Hocamız Bahadır AVŞAR’da bizimle birlikteydi. Kendilerine teşekkür ederiz.

İlgileri ve merakları için de güzel öğrencilerimize sevgiler... İyi ki varsınız arkadaşlar!

 

Paylaş:

Yorumlar

Henüz yorum eklenmemiş..

Yorum Ekle
  • Yenile