ANİLDER Atölyeleri Çalışıyor

ANİLDER Atölyeleri Çalışıyor

►İngilizce dersleri Fatma Bangladeş ile Pazartesi-Çarşamba günleri hanımlarla eğlenerek ve konuşmaya yönelik olarak gerçekleştirilmektedir.

►Arapça dersleri Moritanya asıllı Abdullah Selam ile Pazartesi-Çarşamba günleri pratik konuşmaya yönelik olarak gerçekleştirilmektedir. 

►​Felsefeye Giriş dersi Gazi Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kazım SARIKAVAK Hocamız ile Pazartesileri 14.00’te

►Metin Yazarlığı dersimiz Aydın ÜNAL Hocamızla gerçekleştirildi. 8 kişilik gruplar oluşturulduğunda yeniden açılacaktır.

►İletişim Becerileri dersi; İletişim insanoğlunun en çok problem yaşadığı alanlardan biri... Kişinin potansiyelini ortaya çıkarmak için ihtiyaçtır.

►Drama; Hanımlara özel... Hayatın provası dediğimiz alan aynı zamanda yetişkin insanın çocukluğunun mutluluğunu yeniden keşfetmesi için (Ders saatleri 8 kişilik grubun talepleri doğrultusunda düzenlenebilir)

►Tezhip dersi Özlem ÇELİK Hocamız eşliğinde Çarşambaları 13.30’da

►Hat dersi, Bekir ER Hocamızla...

►Ney dersi, Hasan Zahit YURDAGÜL Hocamızla...

►Ebru, Canan KIRIKÖZ Hocamızla...

►Keçe Tablo, Fatmanur AYDIN Hocamızla...

►Çini, Canan KIRIKÖZ Hocamızla...

Çocuklar İçin;

►Drama Çocuk; Drama, hayatın provasıdır. Çocukların sosyalleşmesini, düşüncelerini geliştirmelerini sağlayan iyi bir araçtır.

►Düşünce Atölyesi; serbest düşünmenin, düşündüklerini rahatça ifade edebilmenin geliştirildiği, ön yargıların olmadığı bir ortamda gençlerle düşünmeyi öğreniyoruz.

►Mutfak Atölyesi; çocuklarımız okul, ders yoğunluğundan kurtulup eğlenerek yemek yapmayı öğrenecekleri bir atölye...

►Derslerimize kayıt alınmaktadır. 8 kişi ile yeni grup oluşturulmaktadır.

►Dilerseniz iletişim bilgilerinizi yoruma yazın biz sizi arayalım.

Paylaş:

Yorumlar

Henüz yorum eklenmemiş..

Yorum Ekle




  • Yenile